MENÜ
Goldday Android Uygulama Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, NarMedia‘ya ait Goldday Uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.
İşbu Gizlilik Politikası Goldday (Goldday Mobil)’nin Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. Goldday işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Goldday’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.
1. Bilgilerin Kullanılması Goldday olarak Kullanıcınınn uygulamaya kayıt oluştururken belirledikleri telefon numarası, isim soyisim, il, şifre, fotoğraf bilgileri kendi istekleri doğrultusunda alınmaktadır. Kullanıcıların uygulama kullanım süreleri boyunca hiçbir kişisel verisi tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır. Kullanıcıya ait uygulama içerisindeki bilgiler profilim sayfasından kullanıcı tarafından düzenlenebilir ve silinebilir.
2. Bilgilerin Paylaşılması Goldday olarak Mobil Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmadığı diğer belirlediği isim-soyisim, telefon, il bilgileri 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
3. Kullanıcı İzinleri Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.
4 Kamera İzni Uygulama içerisinde profil ve puan durumu sayfalarında kişinin isteğine göre kendi profil resmini yüklemesi için alınan izin.
5. Fotoğraflar/Medya/Dosyalar İzni Uygulama içerisinde kullanıcı galeri ve dosyalarından görüntü seçerek uygulamada profil resmi olarak seçebilme izni.
6. Depolama İzni Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verir.
7. Uygulama Yaş Sınırı Goldday Android Uygulaması Google tarafından alınmış IARC Sertifikası sonuçlarına dayanarak Tüm Yaşlar için kullanılabilir vasfını almıştır.
8. Marka ve Telif Hakkı NarMedia adına kayıtlı Goldday ve diğer kayıtlı marka ve eserlerin (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı'nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle Goldday Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Goldday bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.
9. Hizmet ve Gizlilik Koşulları Goldday Mobil Uygulama'da yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. Goldday Mobil Uygulama'da yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.


OYUN OYNA KAZAN!

En yüksek puanı siz toplayın üst sıralara yükselin.

DAVET ET KAZAN!

Arkadaşlarınızı davet ederek puan kazanın.

KAZANDIKLARINI ALTINA DÖNÜŞTÜR!

Topladığınız puanları altına dönüştürün.